PIxel pro 2.0 promocja miesiąca

AVIONAUT PIXEL PRO 2.0 - ULTRALEKKI FOTELIK SAMOCHODOWY I-SIZE, ZESTAW Z BAZĄ ISOFIX iq 2.0

Więcej szczegółów

 • 

  Avionaut Pixel Pro 2.0 - ultralekki fotelik samochodowy i-Size, zestaw z bazą Isofix iq2.0

   

  Pixel Pro wyróżnia się od swojego poprzednika tym, że posiada jeszcze większą budkę przeciwsłoneczną oraz nowy rodzaj tapicerki, który jeszcze lepiej przepuszcza powietrze. Najnowocześniejsze materiały z jakich został stworzony, sprawiają, że Pixel Pro jest niezwykle lekki i bezpieczny, co potwierdzają testy ADAC. Pixel Pro spełnia także normy i-Size i ECE-R129. Został również doceniony przez AGR, czyli niemieckie stowarzyszenie na Rzecz Zdrowych Pleców.

  Fotelik montowany jest tyłem za pomocą pasów bezpieczeństwa lub na bazie ISOFIX.

  Pixel Pro jest niezwykle lekki, waży zaledwie 2,5 kg. Tak niska waga sprawia, że fotelik przenoszenie fotelika nie jest kłopotliwe nawet z cięższym dzieckiem.

  CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

  Baza Isofix IQ

  Baza IQ Isofixdo montażu fotelika w samochodzie. Nowoczesna i bezpieczna baza pozwala na szybki, pewny i łatwy montaż fotelika w samochodzie. Noga stabilizująca i regulowane, wysuwane prowadnice Isofix zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Czytelny, intuicyjny wizualny i dźwiękowy wskaźnik prawidłowego montażu pozwala wyeliminować ewentualne błędy przy instalacji fotelika.

  Piękny i bezpieczny

  Pixel Pro prezentuje się bardzo elegancko, ale jednocześnie jest funkcjonalny, komfortowy dla dziecka i przede wszystkim bezpieczny. Foteliki występują w szerokiej gamie kolorów aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Połączenie komfortu i designu sprawia, że foteliki marki Avionaut nie tylko wyróżniają się na rynku, ale przede wszystkim zostały docenione przez samych użytkowników - Dzieci i Rodziców.

  Jeszcze większa budka z filtrami UV

  Pixel Pro posiada powiększoną budkę by jeszcze bardziej chronić Twojego maluszka. Daszek w foteliku został wykonany w najwyższej jakości materiałów wyposażonych w filtr chroniący przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

  Oddychające tapicerki

  Bezpieczne dla dzieci, pozbawione szkodliwych związków chemicznych i alergenów tkaniny są miłe w dotyku, a przy tym wytrzymałe i komfortowe - takie są tkaniny, które wybiera Avionaut. W modelu Pixel Pro zastosowano nową, naturalną tkaninę o dużej zawartości bawełny. Struktura materiału jest jeszcze bardziej przyjazna dla delikatnej skóry dziecka i jednocześnie odporna na zużycie.

  DSS

  Pixel wyposażono w Dynamic Stress Shield - ta osłona przez uderzeniem bocznym ma za zadanie zmniejszenie przeciążeń oddziałujących na dziecko w czasie wypadku, chroniąc tym samym okolice głowy i szyi.

  Wkładka redukcyjna

  Dodatkowa wypełniająca wkładka dla noworodka doskonale dopasowuje się do najmłodszych pasażerów. Wkładka zapewnia większe bezpieczeństwo w przypadku najmniejszych dzieci podczas ich pierwszych podróży. Opracowana we współpracy z autorytetem w dziedzinie fizjoterapii i rozwoju dziecka. Zapewnia stabilizację i prawidłowe ułożenie dziecka w foteliku - miednica, tułów oraz głowa pozostają w linii prostej.

  Budowa z innowacyjnych materiałów EPP

  Fotelik wykonano z nowoczesnego kompozytowego materiału EPP, który pochłania i rozprowadza przez wewnętrzną strukturę energię uderzenia. Dzięki temu jest nie tylko wytrzymały, ale także niezwykle lekki.Model Pro jest jeszcze bardziej udoskonalony pod względem technicznym.

  Montaż w samochodzie

  Fotelik samochodowy Avionaut Pixel można montować przy użyciu samochodowych pasów bezpieczeństwa lub przy użyciu bazy IQ Isofix. Fotelik posiada dobrze oznaczone miejsca do prawidłowego przeprowadzenia pasów. Pixel montowany jest wyłącznie tyłem do kierunku jazdy.

  Montaż na wózku

  Pixel posiada standardowe wpięcia typu "maxi cosi", dzięki czemu można go zamocować na większości wózków. Wykorzystywane są takie same adaptery jak do fotelika Maxi-Cosi, BeSafe czy Cybex.