Baby Design Coco

Dla Twojej wygody poprawiliśmy system składania wózka: teraz Travel składa się razem z barierką.

Więcej szczegółów

  • Baby Design Wózek spacerowy COCO 


Wózek Coco to długo wyczekiwany model producenta Baby Design. Siedzisko wózka zostało wyposażone w miękką wkładkę wzbogaconą o niepowtarzalny nadruk. Oparcie można wyregulować do pozycji leżącej, a składanie wózka odbywa się w sposób prosty i intuicyjny, bez konieczności wypinania barierki. Przy zakupie wózka otrzymasz najpotrzebniejsze akcesoria, takie jak pokrowiec czy powiększona budka. Zapewnij swojemu dziecku komfort wybierając wózek Coco marki Baby Design!

Postaw na design:

Wkładka znajdująca się w wózku posiada niepowtarzalny design. Ponadto, wózek jest niezwykle zgrabny, co ma pozytywny wpływ na jego prezencję. Model jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych

Dbałość o detale:

Model Coco został wykonany z materiałów świetnej jakości. Rączka została pokryta ekoskórą, dzięki czemu utrzymanie czystości nie sprawi Ci kłopotu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim:

Zarówno przednie, jak i tylne koła posiadają amortyzację - dzięki temu nic nie stanie Ci na drodze do udanego spaceru, a Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się wysokim komfortem jazdy nawet w trudnych warunkach.

Łatwe składanie:

Model Coco posiada prosty system składania, dzięki któremu możemy zapomnieć o konieczności wypinania barierki. Składanie wózka jedną ręką jest łatwe i komfortowe.

W komplecie:

Powiększona budka;

pokrowiec;

wkładka;

kosz na zakupy.

Waga

9,6 kg

Wymiary

103x57x96

Wymiary po złożeniu

25x81x57

Maksymalna waga dziecka