Whisbear Szumiący Miś

Szumiący Miś  Whisbear® SOFT 

Więcej szczegółów


wymiary opakowania dla zestawu: : szer. 35 cm ; wys. 13 cm; głęb. 23 cm

Opis produktu

Szumiący Miś Whisbear® SOFT to nowość od firmy Whisbear. Wykonany jest z najwyższej jakości, atestowanej, miękkiej, przyjemnej w dotyku, a jednocześnie trwałej tkaniny velboa. Inteligentne urządzenie z funkcją CRYsensor emituje szum suszarki, które automatycznie reaguje na płacz dziecka. Uszy oraz łapki misia szeleszczą. Nogi mają bezpiecznie wszyte magnesy umożliwiające zaczepienia misia np. na poręczy łóżka, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego. 
ZAPAKOWANY NA PREZENT - tylko teraz nowego Szumiącego Misia Whisbear® SOFT otrzymasz w wyjątkowym prezentowym opakowaniu z miękką bibułą! Dodatkowo Whisbear® przyjdzie do Ciebie w świątecznym woreczku z czerwonego weluru ze złotą wstążką.
JAK DZIAŁA SZUMIĄCY MIŚ WHISBEAR?
Po 40 minutach szumienia urządzenie w środku misia Whisbear łagodnie się wycisza i przechodzi w tryb czuwania. Płacz budzącego się dziecka uruchamia szum na kolejne 20 minut, a następnie urządzenie ponownie przechodzi w tryb nasłuchu. Istnieje możliwość ręcznego wyłączenia i ponownego włączenia urządzenia. Funkcja Soft Start/Soft Stop łagodnie włącza i wyłącza szum. Urządzenie posiada regulację głośności.
UWAGA: 
  • misie mogą się od siebie nieznacznie różnić - każdy z nich jest szyty ręcznie. 


  • do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.


Kolor:
 kolorowy + arbuzowa łapka z tkaniną Minky® 


Pozostałe kolory:

kolorowy + turkusowa łapka z tkaniną Minky® 

kolorowy + cytrynowa łapka z tkaniną Minky®


Wymiary:

wymiary misia: 34x13,5 cm

wymiary urządzenia: 7x2,3 cm