Cybex Balios 3w1 promocja miesiąca

Cybex Balios S Lux - wózek wielofunkcyjny 3w1 cena promocyjna  , zestaw promocyjny- fotelik Aton B  i-size gratis 

Więcej szczegółów

  • Cybex Balios S Lux - wózek wielofunkcyjny 3w1, zestaw promocyjny- fotelik Aton B gratis

 Deep Black BLK (czarna rama)

Balios S Lux należy do rodziny wózków, które dbają nie tylko o komfort jazdy, ale także o dobre samopoczucie całej rodziny. Już od chwili narodzin możesz cieszyć się przyjemnymi chwilami spędzonymi na spacerach z maleństwem dzięki komfortowej i bezpiecznej gondoli. Łatwe prowadzenie umożliwiają duże, bezobsługowe koła oraz doskonała amortyzacja. Nowoczesny, intuicyjny system składania oraz doskonałej jakości tapicerki sprawiają, że Balios S Lux jest naprawdę lux!

W zestawie:
  • wózek spacerowy,
  • gondola Cot S,
  • fotelik Aton B w kolorze Volcano Black
  • adaptery do fotelika.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Bezpieczny fotelik dla najmłodszych

W skład zestawu wchodzi niezwykle bezpieczny fotelik z grupy 0-13 kg. Zgodność z najnowszymi standardami w tym normą i-Size oraz dobycie 4 gwiazdek bezpieczeństwa w prestiżowym teście przeprowadzanym przez ADAC, to tylko niektóre z jego zalet. Aton B został wyposażony w płynną regulację zagłówka, system minimalizujący skutki zderzenia bocznego oraz rozkładaną budkę z filtrem UV. Profilowana wkładka redukcja sprawia, że siedzisko fotelika Cybex Aton B i-Size jest niezwykle przyjazne dla wyjątkowo drobnych niemowlaków.

Wygodna i bezpieczna gondola S

Wyjątkowo obszerna, wyposażona w wygodny materac z pianki "memory foam", obszerna regulowana budka, dodatkowa osłona przeciwsłoneczna w budce, oraz ochrona przeciwsłoneczna UPF50+.

System łatwego wpinania na konstrukcje wózka, wygodny uchwyt do przenoszenia wbudowany w budkę, całkowicie płaska, naturalna, ergonomiczna pozycja leżąca.

Duże, przestronne siedzisko spacerowe

Balios S Lux posiada duże, wygodne dla dziecka siedzisko spacerowe. Miękka tapicerka, jest przyjemna dla delikatnej skóry dziecka. Siedzisko wyposażone jest też w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z centralnym zapięciem.

Siedzisko montowane przodem lub tyłem

Funkcja przekładanego siedziska jest bardzo cenna dla wielu rodziców, którzy w pierwszych miesiącach życia dziecka chcą mieć z nim bliski kontakt. A kiedy dziecko trochę podrośnie i zainteresuje się otaczającym je światem z łatwością przełożysz siedzisko przodem do kierunku jazdy.

Siedzisko rozkładane do pozycji leżącej

Balios S Lux rozkłada się do pozycji leżącej w bardzo łatwy sposób. Kiedy dziecko zaśnie z łatwością będzie mogło skorzystać z pozycji wygodnej i bezpiecznej dla kręgosłupa.

Regulowany podnóżek

Regulacja podnóżka jest przydatna zwłaszcza dla młodszych dzieci. Po rozłożeniu siedziska do pozycji leżącej zwiększa się przestrzeń do snu.

Budka XXL

Budka w wózku Balios S Lux posiada przedłużenie, dlatego nawet w najbardziej słoneczny dzień stanowi skuteczną ochronę dla dziecka. Budka posiada filtry UV.

Doskonała amortyzacja

Balios S Lux oferuje miękkie zawieszenie dlatego pokonywanie trudności w terenie będzie niezwykle proste. Duże koła świetnie sprawdzają się zarówno w miejskich warunkach jak i wśród polnych i leśnych dróg.

Terenowe koła

Duże koła świetnie sprawdzają się zarówno w miejskich warunkach jak i wśród polnych i leśnych dróg. Koła zostały wykonane z tworzywa odpornego na ścieranie i przebicia. Doskonale amortyzują nierówności i nie trzeba martwić się o przebicie opony.

Innowacyjny system składania

Balios S Lux został udoskonalony pod względem składania. Teraz składanie jest jeszcze szybsze i prostsze.

Pojemny kosz zakupowy

Balios S Lux posiada duży kosz, który pomieści najpotrzebniejsze akcesoria jakie musisz ze sobą zabrać podczas spacerów.

 

SPECYFIKACJA

Od urodzenia do ok. 4 lat

 

Max. waga 22 kg

 

Wymiary rozłożonego wózka

Długość 92,5 cm / Szerokość 60 cm / Wysokość 110 cm

Wymiary po złożeniu

Długość 75 cm / Szerokość 60 cm / Wysokość 41 cm

Grupa wagowa fotelika:

0+ (od 0 do 13 kg)