Cybex Solution T i-fix promocja miesiąca Fotelik ROKU !

Cybex Solution T i-Fix i-Size Najlepszy fotelik roku test ADAC  100 -150 cm z normą i-Size

Więcej szczegółów

Cybex Solution T i-Size - fotelik samochodowy 15-36 kg

Kolor/wzór: Plus Mirage Grey

Fotelik dziecięcy Solution T i-Fix rośnie wraz z dzieckiem w wieku od ok. 3 do 12 lat. Fotelik wyposażony jest w opatentowany zagłówek z regulacją pochylenia oraz ulepszony system cyrkulacji powietrza. Dodatkowo osłony boczne zwiększają jego skuteczność w dziedzinie bezpieczeństwa. Fotelik posiada przyjemne i wytrzymałe tapicerki oraz możliwość dokupienia dodatkowych akcesoriów np. uchwytu na kubek lub butelkę albo tapicerki letniej.

Tapicerka PLUS charakteryzuje się jeszcze lepszą cyrkulacją powietrza niż standardowa tkanina. Specjalnie zaprojektowany i utkany splot włókien sprawia, że długie podróżowanie latem nie będzie powodowało dyskomfortu dziecka. Poza tym piękne, subtelne kolory fotelików wpisują się we współczesny kanon estetyki i piękna. Tapicerki są oczywiście zdejmowalne, bez przeszkód można zdjąć materiał i wyprać zgodnie z zaleceniami producenta w instrukcji. 

W zestawie:
  • Fotelik samochodowy

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Montaż przodem do kierunku jazdy

Fotelik jest przeznaczony dla dzieci o wzroście 100cm - 150 cm zgodnie z normą i-Size czyli najnowszą regulacją bezpieczeństwa. Fotelik Solution T isize można wpiąć w złącza isofix w samochodzie a dziecko przypięte jest 3 punktowym pasem samochodowym.

Rośnie z dzieckiem od 3 do 12 lat

Zagłówek z regulacją 12 stopniową pozwala dopasować fotelik do każdego dziecka osobiście.

Regulowany zagłówek

Cybex doskonale rozumie potrzeby dzieci. Solution T i-Size posiada regulowany zagłówek po ty by dopasować kąt ułożenia główki w foteliku. Kiedy dziecko zaśnie głowa nie będzie opadać na klatkę piersiową. Spokojny i bezpieczny sen dla Twojego dziecka.

Osłony boczne

Osłony boczne są często niedoceniane podczas kryteriów doboru fotelika. Jednak ich obecność w połączeniu z pochłaniającą energię konstrukcją fotelika, zmniejsza siłę uderzenia o ponad 20%.

Doskonała jakość tapicerki

Tapicerka powinna być wytrzymała na tyle, żeby mogła być bezawaryjnie użytkowana przez długie lata ale też przyjemna w dotyku, żeby dziecko mogło podróżować w najwyższym komforcie.

Regulowane oparcie

Ruchome, regulowane oparcie w foteliku Cybex SOlution T i-Size pozwala dopasować kąt nachylenia do niemal każdego samochodu.

Norma i-Size

Nowa norma i-Size to nałożenie bardziej rygorystycznych kryteriów na foteliki samochodowe podczas ich testowania. Foteliki muszą spełnić te wymagania, żeby zostały dopuszczone do sprzedaży. Wybierając fotelik z normą i-Size masz pewność, że fotelik skutecznie będzie chronił Twoje dziecko.

SPECYFIKACJA

Waga:

7,2 kg

Wymiary:

wys. 62,5-80 x szer. 50,5 x gł. 39 cm

Grupa wagowa:

Wzrost dziecka: 100 cm-150 cm

Wiek: Od około 3 do 12 lat

Waga dziecka: od ok. 15 do 50 kg