Smoczek Suavinex fizjologiczny sx pro

Smoczek 100 % silikonowy fizjologiczny SX Pro

Więcej szczegółów

Suavinex jest firmą, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów dla dzieci. Wszystkie butelki i akcesoria do karmienia, oraz smoczki Suavinex produkowane są w Europie - Hiszpania i Słowacja od ponad 35 lat i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i akredytacje. Smoczek 100 % silikonowy anatomiczny SX Pro Colour 

Kształt odwzorowuje budowę matczynej brodawki sutkowej, pozostawiając przestrzeń dla języka i  zapewniając ssanie jak najbardziej zbliżone do naturalnego. 

  • Anatomiczna tarczka smoczka pozwala zauważyć, kiedy jest w prawidłowej pozycji, a kiedy na odwrót. 
  • Cieńsza i szersza szyjka pozwala dziecku na niemal całkowite zamknięcie ust i lepiej rozkłada nacisk wywierany na dziąsła i zęby.
  • Krótsza główka idealnie przylega do struktur jamy ustnej malucha.
  • Główka skierowana ku górze smoczek z łatwością dopasowuje się do podniebienia, zostawiając językowi wystarczającą ilość miejsca.
  • Mniejsza dolna część główki zapewnia językowi miejsce do swobodnego odpoczynku. 
  • Elastyczny, cienki, ultra miękki silikon imituje teksturę i kształt sutka, jednocześnie doskonale dopasowując się do kształtu podniebienia malucha. 

Smoczek SX PRO jest świetnym pomocnikiem w zapewnieniu spokoju Tobie i Twojemu dziecku, zarówno podczas snu, jak i na spacerze. Wykazano, że ssanie smoczka uwalnia endorfiny, tak zwany hormon szczęścia, który zapewni Twojemu dziecku przyjemne uczucie ukojenia.

Smoczki zatwierdzone przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej i zalecane przez Włoskie Stowarzyszenie Specjalistów Ortodoncji.

Produkt zapakowany w karton pochodzący w 100% z recyklingu. Materiały są łatwe do oddzielenia i odpowiedniej segregacji.