KneeGuard Kids 4 podnóżek do fotelików

KneeGuard Kids 4 - podnóżek do fotelików

Więcej szczegółów

KneeGuardKids 4

KneeGuardKids 4, to najnowszy, uniwersalny w pełni regulowany podnóżek do auta, poddany testom zderzeniowym, pomaga utrzymać prawidłową pozycję siedzącą dziecka w każdym foteliku przodem do kierunku jazdy bez nogi wspornikowej. Niezależnie od odległości, sprawdza się znakomicie w długich wakacyjnych podróżach, jak również w codziennych przejażdżkach do przedszkola, szkoły, na zakupy lub do rodziny. Podnóżek całkowicie eliminuje drętwienie w nogach dziecka, ponieważ żyły nie są już uciskane pod udami i kolanami o krawędź fotelika. KneeGuardKids podpierając nóżki sprawia, że ​​plecy dziecka opierają się o oparcie cała płaszczyzną, kręgosłup jest wyprostowany, a jego głowa pozostaje w chronionym obszarze. Łatwy w montażu i dopasowaniu do indywidualnych potrzeb małego pasażera. W razie wypadku nie przemieszcza się po kabinie pojazdu, dzięki czemu nie stanowi zagrożenia dla pasażerów. Polecany jest dla dzieci, które kopią wnsiedzenie z przodu lub odczuwają ból nóg i pleców. Nowy model podnóżka KneeGuardKids4 został wyróżniony w konkursach Concept & Innovation Baby Products Association (Wielka Brytania) i Kind+Jugend (Niemcy).

Rośnie razem z dzieckiem

Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji wysokości (54 cm) i regulacji kąta nachylenia (135 stopni) podnóżek jest odpowiedni dla dzieci w wieku nawet 9-10 lat. Podnóżek można zamontować w autach z systemem ISOFIX lub bez niego. W obu przypadkach podnóżek jest zamocowany równie bezpiecznie i stabilnie. 

Regulacja kąta

 

Instalacja z isofix

Instalacja bez isofix

Podnóżek jest przetestowany i całkowicie bezpieczny

Podnóżek KneeGuardKids przeszedł testy zderzeniowe wykonane przez amerykańską organizację zajmującą się badaniem wypadków – National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA), wg standardu FMVSS nr 213 „System przytrzymujący dla dzieci”.W teście zderzeniowym widać, że KneeGuardKids pozostaje na miejscu w trakcie symulacji. Prawidłowa pozycja startowa w momencie wypadku ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa Twojego dziecka. Tylko w tej pozycji fotelik może chronić małego pasażera!