Nuna Prym - obrotowy

Fotelik posiada funkcję obrotu o 360 stopni, której obecność jest doceniana przez rodziców na codzień zmagających się z bólem kręgosłupa spowodowanym codziennym forcowaniem się przy usadzaniu dziecka w foteliku. Jeśli ten problem dotyczy także Ciebie, fotelik Nuna Prym będzie doskonałym rozwiązaniem. Dodatkowo, wbudowany w foteliku system Smart Ride lock-off kontroluje kierunek jazdy, tym samym uniemożliwiając przewożenie dziecka przodem przed 15 miesiącem życia. Wszystko po to, aby chronić bezpieczeństwo Twojego skarbu.

Wkładka dla noworodka

Nuna Prym został wyposażony we wkładkę dla noworodków. Wykonana z wysokogatunkowych tkanin, jest gwarancj komfortu i bezpieczeństwa - użyte do niej materiały nie podrażnią wrażliwej skóry noworodka, a wręcz przeciwnie - dodadzą mu ulgi poprzez doskonałe radzenie sobie z wilgocią. Ponadto, w zestawie otrzymujesz dwie tapicerki - letnią i zimową. Każda z nich wyróżnia się znakomitymi właściwościami termicznymi i nadają się do prania w pralce.

System wentylacji

Podróże latem nie zawsze są komfortowe - pomimo tego, że zimą tak bardzo brakuje nam słońca i zdrowej dawki witaminy D3, zbyt wysokie temperatury nie sprzyjają długim wyjazdom, co często przekłada się na nasze samopoczucie. Warto w tej sytuacji zadbać o najmłodszych członków rodziny - w końcu to na ich komforcie zależy nam najbardziej. System wentylacyjny, który znajduje się w foteliku, nada kres przepoceniu czy przegrzaniu, dzięki czemu podróż w samym środku lata - nawet długa - nie będzie mieć negatywnego wpływu na dobrą formę malucha.

Regulacja zagłówka

8-stopniowa regulacja zagłówka oznacza jednoczesny rozwój fotelika i dziecka. Jak wiadomo, dzieci zmieniają się z dnia na dzień, nawet wówczas, gdy nie jest to widoczne gołym okiem. Właśnie dlatetego wskazane jest wybranie fotelika, który poprzez wbudowane w nim mechanizmy regulacji pozwolą Ci dostosować jego rozmiary do aktualnego wzrostu dziecka, tym samym zapewniając ten sam - czyli wysoki - poziom bezpieczeństwa nawet przez 4 lata użytkowania.

Pasy bezpieczeństwa

Nigdy nie przewidzimy tego, co wydarzy się na drodze. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa to element stanowiący niezbędną ochronę dziecka podczas każdej podróży samochodem. Jednym ruchem ręki możemy regulować ich wysokość, tym samym dopasowując je do potrzeb malucha. Regulacja wysokości uprzęży jest wygodna dla rodziców, gdyż nie wymaga jej demontażu. Dodatkowym udogodnieniem są magnetyczne uchwyty na pasy, dzięki którym wygodnie usadzimy dziecko w foteliku.

7-stopniowa regulacja nachylenia

Nunę Prym możemy płynnie ustawiać w aż 7 pozycjach, przystosowując tym samym kąt nachylenia do preferencji malucha - jeśli więc mały podróżnik zaśnie, w moment dopasujemy fotelik tak, aby było mu jak najwygodniej. My w tym czasie możemy zerkać na brzdąca i cieszyć się jego spokojnym snem - przecież nie ma nic bardziej uroczego.

Ochrona boczna

Oferowany fotelik posiada system ochrony bocznej, który - zaraz po zapięciu pasów bezpieczeństwa - automatycznie budzi się do działania. Aktywne panele znajdujące się po obu bokach fotelika wraz z zastosowaną pianką EPS mają za zadanie pochłonąć olbrzymie siły, które powstają w trakcie zderzenia tak., aby ich siła dotknęła dziecko w jak najmniejszym możliwym stopniu.

Obrót o 360 stopni