Maxi-Cosi Titan ProMontaż przodem

Fotelik Titan Pro i-Size montowany jest za pomocą systemu isofix oraz Top Tether w momencie używania fotelika z pasami wewnętrznymi, 5 punktowymi.

Zgodny z normą i-Size

Titan Pro i-Size jest stworzony w zgodzi z najnowszymi normami w sprawie bezpieczeństwa. Możesz podróżować ze spokojną głową wiedząc, że posiadacie fotelik, który dba o bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Szeroka regulacja wysokości oparcia

Fotelik posiada 15 stopni regulacji wysokości zagłówka. Tak szeroki zakres jest istotny, ponieważ z fotelika mogą korzystać maluchy jak i już starsze dzieci, a wysokość zagłówka doskonale dopasuje się do każdego dziecka indywidualnie.

Ochrona boczna G-CELL 2.0

Technologia G-CELL 2.0 wykorzystuje elastyczny i bardzo trwały materiał, który rozkłada siłę uderzenia, oddalając ją od ciała Twojego dziecka i redukując obrażenia.

Kontrola temperatury ciała dziecka

Specjalne panele ClimaFlow i oddychająca tapicerka doskonale przepuszczają powietrze, dlatego nawet podczas długich podróży latem nie musicie obawiać się przegrzania, pocenia i dyskomfortu.

Air Protect inteligentne poduszki powietrzne

Ryzyko urazu głowy mniejsze aż o 20% dzięki zastosowaniu poduszek powietrznych.

Uprząż Easy-In

Codzienne wkładanie dziecka do fotelika i zapinanie pasem nie musi a wręcz nie powinno być uciążliwe. Nowoczesny system zaciągania pasów oraz magnetyczna klamra sprawiają, że zapinanie dziecka w Titan Pro i-Size będzie przyjemne.

Wygodna regulacja oparcia

Regulacja oparcia pozwala dopasować fotelik do kształtu kanapy w samochodzie. W ten sposób dopasujecie odpowiedni kąt by było bezpiecznie i wygodnie.

Wytrzymała tapicerka

Doskonała jakość tapicerki gwarantuje długie użytkowanie bez zużycia materiału. Dodatkowo tapicerkę można łatwo zdjąć i wyprać.