Nuna System Next TodlNuna Todl Next to fotelik obrotowy, montowany przodem oraz tyłem do kierunku jazdy, przeznaczony dla dzieci w zakresie 40–105 cm wzrostu (0-19kg), zgodnie z normą i-Size.

Todl Next oferuje szeroki zakres regulacji w celu dopasowania do dziecka w zależności od jego wieku i wzrostu. Łatwy montaż za pomocą bazy isofix pozwoli w przyjemny sposób zainstalować fotelik w samochodzie (baza dostępna oddzielnie). Nad bezpieczeństwem dziecka w foteliku Nuna Todl Next czuwają osłony boczne - boostery - mają one za zadanie przyjąć na siebie znaczną część energii bocznego uderzenia podczas wypadku. Komfort dziecka zapewnia doskonale dobrana tapicerka z materiału przepuszczającego powietrze. Dodatkowa wkładka dla niemowląt wykonana została z wełny merino, która ma właściwości termoregulacyjne - latem chłodzi a zimą grzeje.

Do zamontowania siedziska fotelika Todl Next niezbędna jest baza Base Next. Baza nie jest częścią zestawu.

W zestawie:
  • Todl Next fotelik
  • wkładka dla noworodka
  • zagłówek
  • osłona boczna, booster

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

System modułowy

Nuna Todl Next to innowacyjny system modułowy, który pozwala na wpięcie do jednej bazy aż czterech elementów. To rozwiązanie jest bardzo uniwersalne i sprawia, że każdy znajdzie zestaw odpowiadający jego potrzebom. System Next pozwala wpiąć do jednej bazy gondolę (Cari Next), fotelik samochodowy 0-13kg (Pipa Next), fotelik rozkładany do pozycji leżącej 0-13kg (Arra Next) oraz fotelik dla większego dziecka 0-18kg (Todl Next). Jedna baza, wiele rozwiązań.

Montaż przodem i tyłem

Fotelik Nuna Todl Next umożliwia przewożenie dziecka tyłem i przodem do kierunku jazdy. Zalecamy by jak najdłużej Maluszek podróżował tyłem, bo jest to dla niego najbezpieczniejsza opcja.

Funkcja obrotu 360°

Obrót 360 stopni bardzo ułatwia rodzicom i opiekunom codzienne korzystanie z fotelika. Aby dobrze i komfortowo zapiąć dziecko wewnątrz fotelika wystarczy tylko obrócić siedzisko o 90 stopni. Dziecko jest bezpieczne, a kręgosłup rodziców odciążony.

5 stopniowa regulacja pochyłu