Łóżeczko 140x70 cm Classic by PlusBaby - navy blue

Łóżeczko o wymiarach wewnętrznych 140x70 cm z dwoma wyjmowanymi płaskimi szczeblami. Wykonane z płyty meblowej oraz drewna sosnowego. Możliwość regulacji wysokości leżyska w 3 poziomach. Łóżeczko wyposażone jest w gryzaki.

Więcej szczegółów

Classic by PlusBaby – navy blue to meble zaprojektowane i wykonane z połączenia naturalnego drewna sosnowego z płytą MDF. Materiały zostały pokryte ekologicznymi farbami wodnymi.

Meble łączą w sobie biel oraz dodatki w pastelowych kolorach, które nadają pokojowi dziecięcemu lekkości oraz jasności tworząc ciepłe i przyjazne otoczenie dla dziecka. Charakteru i delikatności nadają meblom również frezowane fronty oraz ceramiczne białe okrągłe uchwyty.

Zastosowane przez nas rozwiązania techniczne powodują również, że są one bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Wdrożony przez nas system wyciąganych z łóżeczka płaskich szczebli metodą wyciskową na sprężynie jest pierwszym takim rozwiązaniem dostępnym na rynku. Szuflady w komodzie wyposażone zostały w system prowadnic kulkowych gwarantujących ich płyną pracę a drzwi szafy i regału posiadają samo domykające zawiasy.

Pomimo zastosowanych wysokiej jakości materiałów meble oferowane są w przystępnej cenie w sieci sklepów Grupy PSD.