Joie Stages

Fotelik samochodowy, który zadba o bezpieczeństwo Twojego dziecka od urodzenia aż do 7 roku życia 

Więcej szczegółów

Joie Stages to fotelik z grupy wagowej 0-25 kg, przystosowany do zapięcia samochodowym pasem bezpieczeństwa. Siedzisko może zostać ustawione tyłem do kierunku jazdy(w grupie 0-18 kg) oraz przodem (od 9-25 kg). Fotelik wyposażony został w modułową wkładkę redukcyjną, która pomaga osiągnąć prawidłową pozycję nawet w przypadku drobniejszych maluchów.

 

https://serwer1677445.home.pl/FORMULARZ/Joie/Stagesc0925_stages_navyblazer_rtprof_recline_cs_cc_web-731x1024.jpg

Tyłem do kierunku jazdy
Stages to fotelik który oferuje możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku do 18 kg (około 4 lata). Opcjonalnie fotelik może zostać wykorzystany również przodem do kierunku jazdy od 9 do 25 kg.

https://serwer1677445.home.pl/FORMULARZ/Joie/Stagesc0925_stages_navyblazer_rtang_cs_cc_web.jpg

Side Impact Security
Wbudowany w konstrukcję system wzmocnienia Side Impact Security zwiększa ochronę oferowaną przez fotelik na wypadek kolizji bocznej. Oprócz tego fotelik wyposażony został w regulowany w pięciu stopniach zagłówek, którego regulacja zintegrowana została z ustawienie wysokości pasów naramiennych

Wkładka redukcyjna
W celu umożliwienia możliwie najlepszego dopasowania do mniejszych dzieci, siedzisko fotelika wyposażone zostało w modułową wkładkę redukcyjną składającej się z 3 części. Pomaga ona osiągnąć bardziej ergonomiczną pozycję odpowiednio do sylwetki i wieku dziecka.

 

Zintegrowana uprząż 5 punktowa
W pierwszej facie użytkowania fotelika (0-18 kg) dziecko w foteliku zapięte jest za pomocą zintegrowanej uprzęży pięciopunktowej. Dodatkowym atutem jest fakt, że regulacja wysokości pasów zintegrowana została z zagłówkiem co pozwala w prosty sposób dostosować jej ułożenie do aktualnego wzrostu dziecka.