Baby Design Look

Zredukowana waga - specjalnie z myślą o łatwym przenoszeniu i transporcie wózka

Więcej szczegółów

Spacerówka Baby Design Look to świetna propozycja dla mam i tatusiów, którzy szukają eleganckiego, a zarazem funkcjonalnego wózka dla swojej pociechy. Tapicerka została wykonana z najwyższej jakości materiałów, kolorystyka jest stonowana a rączka oraz pałąk bezpieczeństwa zostały obszyte ekoskórką, która dodaje szyku. Wygodne, obszerne siedzisko zapewnia dziecku wysoki komfort podróżowania, a 5-punktowe pasy zabezpieczają malucha przed wypadnięciem, dzieci często wychylają się, gdy zauważą coś ciekawego i nie zawsze moglibyśmy szybko zareagować, pasy są w takich sytuacjach bardzo przydatne.Regulowany podnóżek dopasuje się do wzrostu malucha, aby zawsze miał podparcie pod nózkami. Dzięki odblaskowym elementom wózek jest widoczny po zmierzchu, co zapewnia bezpieczeństwo i dziecku i rodzicom.

Funkcjonalność 

Spacerówka Look posiada regulowane na wielu poziomach oparcie siedziska, co zapewnia wygodę podróżowania, kiedy dziecko będzie chciało się zdrzemnąć. Po rozłożeniu do pozycji leżącej boki tylnej części wózka zapewniają wentylację, ponieważ są zrobione z siateczkowego materiału. Powiększana budka z okienkiem zapewnia ochronę przed słońcem oraz pozwala na obserwację dziecka bez zatrzymywania się podczas spaceru.

Intuicyjność

Look'a Bardzo łatwo złożyć do małych rozmiarów. Wystarczy pociągnąć jedną ręką za uchwyt i bez wypinania pałąka złożyć na płasko

Płynna jazda

Dzięki pojedynczym amortyzowanym kołom spacerówkę bardzo przyjemnie się prowadzi, przednie kółka są skrętne, więc wózek jest niezwykle zwrotny, można je również zablokować  jesli zachodzi taka potrzeba, w przypadku nierównego terenu.

Przydatne akcesoria  • Do Baby Design Look dołączona jest osłona na nóżki oraz folia przeciwdeszczowa, więc pogorszenie się pogody nie przeszkodzi w spacerku.