Krzesełko do karmienia Polly Magic 3w1 chicco

Krzesło Polly Magic Krzesło do karmienia dla noworodków. Dla dzieci od narodzin do 3 lat! 

Więcej szczegółów

Polly Magic: najlepsze dla najmłodszych!


Polly Magic od Chicco to wielofunkcyjne krzesło, które w zależności od etapu rozwoju dziecka - począwszy od narodzin, aż do 3. roku życia pełni różne funkcje: początkowo służy jako leżaczek, od 6. miesiąca życia dziecka jako wysokie krzesełko do karmienia, a po ukończeniu 1. roku życia jako krzesło, dzięki któremu dziecko może zasiadać z rodziną do wspólnego posiłku przy stole.

 

 

Towarzyszy dziecku na różnych etapach rozwoju - od narodzin do 3. roku życia.

Od pierwszych dni życia dziecko może korzystać z praktycznego leżaczka podczas stymulującej codziennej zabawy. Od 6. miesiąca życia dziecka leżaczek można przekształcić w wysokie krzesełko do karmienia, idealne podczas pierwszych posiłków, a gdy dziecko skończy rok – w krzesło, dzięki któremu dziecko może zasiadać z mamą i tatą do wspólnego posiłku przy stole.Bogate wyposażenie

Krzesło Polly Magic zostało wyposażone w pałąk z zabawkami pobudzającymi zmysły dziecka oraz praktyczny, obszerny koszyk na drobiazgi.

 

Wygoda

Krzesło Polly Magic jest wyposażone we wkładkę redukcyjną dla noworodków, dzięki której dziecko od pierwszych dni życia czuje się w nim jak w ramionach mamy. Oparcie krzesła można ustawić w 3 różnych pozycjach, dzięki czemu dziecko może w nim również odpocząć po posiłku. Dzięki dwuwarstwowej, niezwykle miękkiej tapicerce krzesło jest wyjątkowo wygodne dla dziecka na każdym etapie jego rozwoju.

 

Praktyczna i szeroka tacka

Przestronną tackę można wpiąć i ustawić jedną ręką. Nakładkę tacy można wykorzystać do podawania posiłków dziecku.

 

Regulowana wysokość

Siedzisko można ustawić w 6. różnych pozycjach, dzięki czemu krzesło pasuje do wszystkich stołów i dostosowuje się potrzeb dziecka.

 

Kompaktowość

Krzesło Polly Magic łatwo się składa i zajmuje bardzo mało miejsca. Po złożeniu można je z łatwością przechowywać w pozycji pionowej. 

Informacje techniczne

  • Wymiary po rozłożeniu:  104.5 x 63.5 x 85 cm
  • Wymiary po złożeniu: 100 x 27 x 63,5 cm
  • Waga: 12 kg
  • Idealne dla dzieci od 0 do 36 miesiąca życia

 

Wskazówki dot. bezpieczeństwa

  • Krzesełko do karmienia Polly Magic jest odpowiednie dla dzieci od narodzin do 36. miesiąca życia, ważących do 15 kg.
  • Dla bezpieczeństwa dziecka należy zapinać pasy połączone z barierką krokową.