Regał Classic by PlusBaby – all white

Regał z zestawu mebli Classic - all white. Wymiary: 182 x 43 x 53 cm, dzielony: dolna część wyposażona w półkę oraz białe drzwi frezowane z ozdobnym ceramicznym uchwytem, górna część otwarta z półką. W drzwiach zastosowano samo-domykające się zawiasy. 

Więcej szczegółów

Classic by PlusBaby – all white to meble zaprojektowane i wykonane z połączenia naturalnego drewna sosnowego z płytą MDF.

Materiały zostały pokryte ekologicznymi farbami  wodnymi.

Meble łączą w sobie biel oraz dodatki w pastelowych kolorach, które nadają pokojowi dziecięcemu lekkości oraz jasności tworząc ciepłe i przyjazne otoczenie dla dziecka. Charakteru i delikatności nadają meblom również frezowane fronty oraz ceramiczne białe okrągłe uchwyty.

Zastosowane przez nas rozwiązania techniczne powodują również, że są one bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Wdrożony przez nas system wyciąganych z łóżeczka płaskich szczebli metodą wyciskową na sprężynie jest pierwszym takim rozwiązaniem dostępnym na rynku. Szuflady w komodzie wyposażone zostały w system prowadnic kulkowych gwarantujących ich płyną pracę a drzwi szafy i regału posiadają samo domykające zawiasy.

Pomimo zastosowanych wysokiej jakości materiałów meble oferowane są w przystępnej cenie w sieci sklepów Grupy PSD.