Espiro Sonic Air

KOLOR: 07 gray center         Pełnowymiarowy, całoroczny, przystosowany do każdego terenu- na pompowanych kołach, na każdą porę roku, maksymalnie trwały wózek spacerowy. Z wygodnym dużym siedziskiem i dużą rozkładaną budką, składany z siedziskiem zaledwie jednym pociągnięciem.  espiro sonic air

Więcej szczegółów

Espiro Sonic Air jest wózkiem, z którego możesz stworzyć wygodny system podróżny. Na jego stelażu możesz wpiąć gondolę Espiro Una, dzięki której możesz korzystać z wózka już od narodzin malucha, lub fotelik samochodowy - w sam raz na krótsze i dłuższe spacery.Wysoka ochrona przed słońcem

Jak wiesz, długie podróże w pełnym słońcu są nie tylko męczące, ale niebezpieczne - dlatego Sonic Air posiada obszerną budkę, którą możemy jeszcze bardziej zwiększyć, tym samym zapewniając maluszkowi odpowiedni poziom zacienienia. Wbudowany w budce filtr UV50+ utrudnia promieniom słonecznym przenikanie do wnętrza wózka, dlatego brzdąc również latem może cieszyć się pełnym komfortem, a w przypadku nieco mniej optymistycznych prognoz - docenisz fakt, że budka w Espiro Sonic Air jest wykonana z woododpornych tkanin.

Okienko wentylacyjne

Znajdujące się w budce okienko wentylacyjne jest imponujących rozmiarów, dzięki czemu maluszek może cieszyć się dodatkowym przepływem rześkiego powietrza, tym samym poprawiając poziom jego komfortu podczas spacerów w uparne dni.

Regulowana rączka

Uchwyt dla rodzica możemy regulować - wszystko po to, aby wózek był wygodny w prowadzeniu zarówno dla wyższej, jak i niższej osoby. Co więcej, rączka posiada obicie z eko-skóry, która jest nie tylko miła i przyjazna w dotyku, ale także lepiej odprowadza wilgoć, a utrzymanie jej w czystości nie należy do najtrudniejszych zadań - zabrudzenia można usunąć za pomocą nawilżonej szmatki.

Duże siedzisko

Espiro Sonic Air to spacerówka o pełnowymiarowym siedzisku - jest tak obszerne, że sprawdzi się także w przypadku większego dziecka. Siedzisko zostało wyposażone w wygodną wkładkę, która dzięki swej miękkości zapewni maluszkowi komfort na odpowiednim - czyli wysokim - poziomie.

Pozycja do snu

Oparcie rozkładane do pozycji leżącej wraz z regulowanym podnóżkiem oznaczają dużą przestrzeń, której małemu śpioszkowi nigdy nie jest dość - dzięki tak dopasowanemu wózkowi, dziecko będzie mogło w każdej chwili doładować baterię, aby po drzemce móc znów buszować.

Pasy bezpieczeństwa i pałąk

Bezpieczeństwo dziecka to priorytet każdego rodzica. Espiro Sonic Air zapewni je także Twojemu maluchowi - dzięki wygodnej uprzęży i pałąkowi, dziecko posiada odpowiednią ochronę przed wysunięciem się z wózka nie tracąc na komforcie. Barierka ochronna przynosi korzyści także rodzicom - jest wyjmowana i wykonana z eko-skóry co sprawia, że wkładanie i wyciąganie dziecka z wózka jest jeszcze łatwiejsze, a czyszczenie pałąka nie będzie dla nikogo wyzwaniem.

Koła

Te koła sprawią, że zapomnisz o dotychczasowych trudnościach napotykanych na drodze - wszystkie z nich są pompowane, dzięki czemu doskonale dopasują się do nierówności terenu. Doskonała amortyzacja wesprze Cię wtedy, gdy będziesz tego potrzebować, a manewrowanie ułatwią obrotowe przednie koła z funkcją blokady do jazdy na wprost.

Przydatna torba

Sonic Air został wyposażony w torbę, która znajduje się z tyłu budki. Jest mocowana za pomocą zamka błyskawicznego, dzięki czemu w każdej chwili możesz zdemontować i zabrać ze sobą. Torba pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i znakomicie się prezentuje.

Składanie

Złożenie wózka do kompaktowych rozmiarów nie wymaga od Ciebie użycia siły - ten proces jest niezwykle łatwy, a efekt - imponujący!

System podróżny