Renofix Renolux 

Jeśli do tej pory Francja kojarzyła Wam się tylko z bagietkami i wieżą Eiflla to trzeba to zmienić. Oto Renofix. Fotelik francuskiej firmy Renolux w przedziale wagowym 15-36 kg z oceną 4/5 za bezpieczeństwo w testach zderzeniowych ADAC. Przez cały okres użytkowania dziecko zapinane jest w foteliku za pomocą 3 punktowego pasa samochodowego. RENOFIX został wyposażony w technologię SOFTNESS®, która łączy w sobie komfort i bezpieczeństwo. Szkielet stanowi tutaj rama ze stali, a całość uformowana jest z pianki poliuretanowej o dużej gęstości. Rama posiada wyjątkowe zdolności odkształcenia, które zapewniają optymalne bezpieczeństwo. Pianka natomiast zapewnia wysoki poziom komfortu dla dziecka.

RENOFIX zapniemy łatwo i intuicyjnie systemem ISOFIX w aucie, a prowadnice pasów samochodowych zapewnią ich prawidłowy przebieg.

 

 POZNAJ RENOFIX

 

 Płynna regulacja wysokości dopasować RENOFIX dokładnie do wzrostu dziecka. Możemy z łatwością zrobić to za pomocą zaledwie jednej ręki.

 

 Dzięki odchylanemu oparciu fotelik francuskiej firmy RENOLUX będzie w stanie dobrze dopasować się do kanapy w aucie.

Możliwość schowania systemu ISOFIX oraz jego regulacja w pionie i poziomie zapewni elastyczność wpięcia na kanapie samochodowej.