Nuna Pipa Next

Model dedykowany dla dziecka już od chwili narodzin do maksymalnej wagi 13 kg. Nuna PIPA Next  to ultralekki fotelik samochodowy. Tak lekki, że możesz swobodnie poruszać się z nim po mieście, zrobić udane zakupy w centrum handlowym. Będziecie elastyczni i w pełni mobilni! Powrót taksówką? To jak najbardziej możliwe, dzięki opcji uniwersalnej instalacji pasami samochodowymi.

Więcej szczegółów

Dream drape™ - spokojny sen

Spraw maleństwu maksymalny komfort i spokój na spacerach. Zwłaszcza gdy przemieszczasz się po ruchliwej alejce lub galerii. Budka fotelika wyposażona w specjalna osłonkę Dream drape™ stworzy w foteliku przytulną przestrzeń osłaniającą od zgiełku otoczenia. To także ochrona przed wiatrem i sposób na więcej cienia podczas upalnego dnia.

Rodzaj tkaniny umożliwia na płynne i ciche wysunięcie osłony z kieszeni budki (zapinana na zamek błyskawiczny). Zapniesz ją na magnes. To sposób na użytkowanie bez ryzyka obudzenia maluszka.

Nuna PIPA Next

Pewność i wygoda z bazą ISOFIX

Nuna PIPA Next w komplecie z bazą ISOFIX staje się fotelikiem nie tylko bardziej bezpiecznym dla dziecka, ale także funkcjonalnym. Masz z nią znacznie więcej możliwości. Posiada aż 13 pozycji ISOFIX, co daje doskonałe dopasowanie do kanapy samochodu.

Dzięki technologii True lock ™ umieszczenie fotelika na bazie zajmuje zaledwie 5 sekund. Już na pierwszy rzut oka wiesz, czy został zamontowany prawidłowo. Pokaże ci to wskaźnik kolorystyczny.

Nuna PIPA Next

Pewne utrzymanie

Wybierając uniwersalna metodę montażu w samochodzie - trójpunktowymi pasami bezpieczeństwa - użyj specjalnych prowadnic, by poprowadzić je prawidłowo. Z nimi możesz mieć pewność, że pas nie zsunie się w trakcie jazdy. Zachowuj spokój. Wszystko jest pod kontrolą.

Nuna PIPA Next

Automatyczna ochrona boczna SIP

Gdy wyruszasz w podróż i montujesz fotelik na bazie, zwróć uwagę z której strony znajdują się najbliższe drzwi pojazdu. To ważne, ponieważ właśnie z tej strony maluszek jest potencjalnie narażony na siłę uderzenia podczas kolizji bocznej. Na szczęście marka Nuna wyposażyła bazę w dodatkową i solidną ochronę boczną. Ponadto znajdują się w niej także absorbery, które aktywują się automatycznie. Z nimi podróż staje się bezpieczna.

Nuna PIPA Next

Wyjątkowe podparcie główki

Idealnym elementem fotelika dla malutkiego dziecka będzie specjalna, opatentowana pianka memory Tailor tech ™. Znajduje się w zagłówku, czyli w miejscu podparcia najbardziej wrażliwej i delikatnej strefy ciała - główki i szyi. Jednym ruchem ręki możesz dopasować jej wysokość do wzrostu dziecka w aż 7-stopniach.

Nuna PIPA Next

Dodatkowe funkcje fotelika samochodowego Nuna PIPA Next:

 • Fotelik pasuje do wszystkich wózków marki Nuna,
 • Spełniona norma i-Size,
 • 3-punktowe pasy bezpieczeństwa,
 • Wkładka dla noworodka w komplecie,
 • Homologowany do użytku w samolocie,
 • Ergonomiczna rączka do przenoszenia,
 • Ultralekka konstrukcja.

Dane techniczne fotelika samochodowego Nuna PIPA Next:

 • Waga fotelika (bez bazy, wkładki dla noworodka i daszka): 2,8 kg,
 • Wymiary zewnętrzne (dł. x szer. x wys.): 86 x 59 x 118 cm,
 • Wymiary wewnętrzne (dł. x szer. x wys.): 67 x 44 x 72 cm.