Easywalker Buggy go cena promocyjna

Holenderska marka Easywalker istnieje na rynku do 1989 roku. 

Więcej szczegółów

Easywalker Buggy GO Kompaktowy wózek spacerowy jest mały, lekki i zwinny, dzięki czemu idelanie sprawdzi się w tetniącym życiem mieście. Wózek jest funkcjonalny i praktyczny, a dzięki nawiązaniu motywu do ukochanej i ulubionej postaci przez dzieci Myszki Mickey tworzy idealny design.

Dzięki prostemu wykonaniu i bajkowym wyglądzie wózek jest naprawdę wyjątkowy. Jest bardzo wygodny i zawiera mało miejsca. Posiada wygodną rączkę, która pozwala na prowadzenia wózka nawet jedną ręką. Wózek z wzlędu na małe rozmiary, idealnie sprawdzi się dla rodziców, którzy kochają podróże i wycieczki.


Wózek Buggy GO jest kontaktowy i bardzo łatwy w poruszaniu się. Wózek idelanie nadaje się do podróży, ze względu na możliwość zapakowania go bez problemu do bagażnika samochodu czy też w schowku w samolocie. Dodatkowo, dzięki torbie transportowej na pewno nie spotkamy się z problemem przenoszenia wózka.
Wózek by EaseWalker Buggy GO ma długi okres używalności. Mogą z niego korzystać dzieci od pierwszych dni życia aż do 22 kg wagi, czyli około 4 roku życia. Model ten jest funkcjonalny i praktyczny. Posiada regulację oparcia, dzięki której możemy ułożyć pozycję dziecka sprostając wymaganiom dziecka, regulację podnóżka, amortyzowane koła, dzięki którym nie musimy martwić się o nierówną powierzchnię.Easywalker Buggy Go Miley

Ocean Blue.

Desert Pink.

Mickey Diamond.

Minnie Ornament.

Granite Grey.

O EASYWALKER

Spacerować można na wiele sposobów. Przechadzać się, wędrować, zmierzać, kluczyć albo po prostu iść przed siebie, bez pośpiechu. Znamy je wszystkie. Tak właśnie wyglądają spacery z naszą flagową marką Easywalker oraz unikalnymi kolekcjami MINI i Disney.

Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy produkty inteligentne, poręczne i wygodne, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. To nasz sposób na wspólną wędrówkę z Easywalker.

Przyłącz się i ciesz razem z nami!


Life is glorious.

Let’s go!


Holenderska marka Easywalker istnieje na rynku do 1989 roku. Słynie z prostego, eleganckiego stylu, połączonego z rewolucyjnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które zdobywają wiele nagród. Easywalker tworzy z myślą o rodzinach, które uwielbiają wspólne, aktywne spędzanie czasu, również w dynamicznej przestrzeni miejskiej.

Wózki i akcesoria Easywalker mają przede wszystkim ułatwiać rodzicom codzienność z dzieckiem, pozwalać na celebrowanie wspólnego czasu w spokoju i bez przeszkód, niezależnie od tego, czy podróżują czy spacerują, wędrują przed siebie czy kluczą uliczkami w pobliżu domu. Wyróżnia je wysoka jakość, dbałość o szczegóły i wyjątkowy design. Łączą wygodę dziecka z potrzebami rodzica.