Cybex Balios S lux

nowość balios s lux

Więcej szczegółów

Wózek Cybex Balios S LUX 2w1 można łatwo zamienić na zestaw 3w1. Po dokupieniu odpowiednich adapterów, w stelaż wózka można wpiąć fotelik samochodowy. To wygodne rozwiązanie dla mobilnych rodziców. Wózek Balios S Lux 2w1 jest kompatybilny z fotelikiem Cybex i GB.

Wózek spacerowy CYBEX Balios S LUX 2w1

 

CYBEX Balios S LUX 2w1 to najnowszy wózek marki Cybex, który swoją premierę będzie miał podczas największych Targów Dziecięcych w Kolonii w 2019 roku. Wózek głęboko-spacerowy przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku zycia (22 kg). Zarówno spacerówka Balios S Lux, jak i wersja głęboka są niezwykle komfortowe i bezpieczne dla dzieci. W porównaniu do swojej poprzedniej wersji, Balios S LUX 2w1 została jeszcze bardziej udoskonalona, dzięki czemu jazda wózkiem jest jeszcze przyjemniejsza i bezpieczna. Dodatkową zaletą wózka Balios S LUX 2w1 jest szeroka gama kolorystyczna, dzięki czemu na pewno każdy znajdzie kolor odpowiadający jego wymaganiom. Balios S LUX 2w1 posiada szereg udogodnień zwiększajacych komfort i bezpieczeństwo podróży. Miękkie zawieszenie i doskonała amortyzacja sprawiają, że wózek świetnie sobie radzi nawet na trudniejszych terenach. To idealny wózek zarówno na codzienne spacery, jak i dłuższe podróże.

 

 

 

Wózek spacerowy CYBEX Balios S LUX - regulacja siedziska

Cybex Balios S LUX - wygodna gondola

CYBEX Balios S LUX 2w1 posiada niezwykle komfortową gondolę wyposażoną w szeroki i wygodny materacyk. Wózek głęboki Balios S LUX jest idealny zarówno na codzienne spacery, jak i dłuzsze wyprawy. Zintegrowana budka XXL zapewnia dziecku ochronę przed szkodliwymi promieniami UV, dzięki temu wewnątrz wózka panują jak najbardziej optymalne warunki dla malucha. Gondola zapewnia dziecku także odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemy nawet w najbardziej upalne dni w wózku jest chłodno i przewiewnie. Mięciutki materacyk dopasowuje się do kształtu i sylwetki dziecka. Gondola jest obszerna, dzięki czemu dziecko ma dużo miejsca i jest mu wygodnie nawet, gdy zaśnie podczas spaceru.

 

 

 

Wózek spacerowy CYBEX Balios S LUX - regulacja siedziska

Praktyczna spacerówka Cybex Balios S LUX 2w1

 

CYBEX Balios S LUX 2w1 w wersji spacerowej jest niezwykle praktyczny i wygodny. Spełni oczekiwanie nawet najbardziej wymagających rodziców. Siedzisko spacerówki Cybex Balios S LUX 2w1 jest obszerne i wygodne, można je montować na dwa sposoby - przodem i tyłem do kierunku jazdy. Oparcie w obu wersjach jest w pełni regulowane. W połączeniu z regulacją podnóżka, wózek Balios S LUX 2w1 można rozłożyć nawet do pozycji leżącej. W obu wersjach - zarówno spacerowej, jak i głębokiej - regulowana jest także rączka, co umożliwia dopasowanie wózka do wzrostu osoby prowadzącej.

 

 

 

Wózek spacerowy CYBEX Balios S LUX - regulacja siedziska

System składania jedną ręką

 

Wózek spacerowy Cybex Balios S LUX 2w1 posiada specjalny system łatwego składania, dzięki czemu złożysz wózek nawet za pomocą jednej ręki. Wózek składa się bardzo prosto i nie wymaga dodatkowego demontażu - można złożyć stelaż z siedziskiem łącznie. Dodatkowym atutem najnowszego wózka Balios S LUX 2w1 jest to, że jest on lekki i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co znacznie ułatwia przechowywanie wózka. Dzięki specjalnemu uchytowi, w który wyposażony jest wózek, przenoszenie go z miejsca na miejsce również nie stanowi żadnego problemu.

 

 

 

 Wózek spacerowy CYBEX Balios S LUX -  bezpieczny wózek dla dzieci

Bezpieczeństwo

 

Wózek Cybex Balios S LUX 2w1 w wersji spacerowej został wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewniają dziecku bezpieczeństwa podczas jazdy wózkiem. Ponadto na siedzisku znajduje się wyjmowany pałąk. Jest on odpinany od jednej strony, więc nie utrudnia wyjmowania i wkładania dziecka. Zapobiega natomiast przypadkowemu wypadnięciu dziecka z wózka.

 

 

 

Wózek spacerowy CYBEX Balios S LUX - idealny na każdą nawierzchnię

Wózek na każdą powierzchnię

 

Cybex Balios S LUX 2w1 został wyposażony w bezobsługowe koła wykonane z gumy oraz pianki. Podczas ich produkcji wykorzystano materiały najwyższje jakości. Koła są odporne na przebicie i świetnie sprawdzają się także na nierównych powierzchniach. Amortyzacja na 4 koła i miękkie zawieszenie neutralizują drgania wózka na trudniejszych terenach. Przednie koła są obrotowe, ale posiadają możliwość blokady.

 

 

 

Wózek spacerowy CYBEX Balios S LUX - budka z filtrem UV

Cybex Balios S LUX 3w1